המלצות

פורסם בדצמבר 15th, 2013.

3 תגובות ל“המלצות”

 1. iritbenhaim הגיב:

  לכל המעוניין, 21.5.2013
  בחודשים אפריל ומאי, נערכה בגנים שלנו סדנת מוכנות ובשלות להורים שילדיהם עולים לכתה א', בהנחייתה של עירית בן חיים.
  הסדנה כללה ארבעה מפגשים, כל אחד כשעה וחצי.
  בטרם תחילת הסדנה, נשלחה לנרשמים תכנית הסדנה ועיקרי התכנים שיועברו בה.
  כעת, כאשר תמו המפגשים, אנו רוצות להמליץ מכל הלב על הסדנה, על התכנים החשובים מאין כמותם לקראת המעבר המשמעותי ובמיוחד על עירית, שיודעת בחכמה ורגישות להגיע אל ליבם של ההורים.
  הסדנה שזורה בהמון הומור ודוגמאות מחיי היום יום, כך שכל הורה יכול "למצוא את עצמו" בתוך הדוגמאות ולחוש שהוא לא לבד.
  הסדנה נותנת הרבה מקום לפרוק פחדים וחששות של ההורים, ועצם המפגש עם הורים באותו המצב, מפחית לחץ ויוצר הרגשה טובה.
  כגננות, אנו יכולות לומר בפה מלא, שההורים שהשתתפו בסדנה יצאו ממנה רגועים יותר, שיתפו אותנו ברגשות החיוביים שעירית עזרה להם להגיע אליהם והמליצו מאוד להורים אחרים להשתתף בסדנה.
  נשמח מאוד לתת כל המלצה או פרטים נוספים למעוניינים.
  עירית, יישר כוח!

  דקלה רוטנברג – גננת גן לילך כפר נטר 054-2549099
  סיגל לשם – גננת גן צבעוני כפר נטר 054-4780308

 2. אלמוג מטר הגיב:

  עירית-
  שאני חושבת על עירית ישר עולה אצלי המחשבה – "עירית בשטח אני לא במתח". ב. .13 20.4 הפכתי להיות אמא. וכמו כל אמא צעירה התפתחה לי בראש פנטזיה שאגיע עם התינוק שלי הביתה והכל יהיה נהדר. הוא יישן קצת, אתפנק איתו קצת במיטה, אניק אותו בנחת. ואנוח בזמן שהוא יישן ותהיה לי חופשת לידה כמו בסרטים. אצא לבתי קפה אפגש עם חברות אולי אעשה קצת ספורט. אז זהו ש…….לא. הנסיך הגיע לחיי ושינה את עולמי. נכנסנו הביתה ופעלתי לפי הספרים הלכתי בבית וסיפרתי לו לאן הוא הגיע ומי אנחנו. ופתאום הוא התחיל לבכות ובכה ובכה ובכה וניסיתי להניק ולא הצלחתי. ניסיתי לקלח ונכנסתי להיסטריה. השכבתי אותו לישון והוא לא נרדם ובכה ובכה אבל אמרו לי שתינוקות ישנים הרבה!!! וכל אחד אמר תעשי ככה ותעשי ככה ותפסיקי להניק מה את צריכה את זה. הוא יהיה רעב מה את עושה לו!! ואני חשבתי שחרב עליי עולמי. חנוקה מדמעות ועם גוש בגרון התקשרתי לעירית ואפילו לא הצלחתי להגיד לה שלום והיא ישר הבינה ואמרה: "אני באה".
  עירית הגיעה, סגרה את הדלת התיישבה בסלון הסתכלה עליי וחייכה. אמא שלי הסתכלה עליה בדאגה (חשבה זהו הבת שלה בדיכאון אחרי לידה) בעלי הסתכל על עירית במבט תעשי משהו. ועירית המדהימה את כישוריה המופלאים התחילה להפעיל. נתנה שם לכל הבלגן שעבר עליי, עשתה סדר בדברים והרגיעה את כל הסובבים. הצליחה לתדרך את בעלי ואת אמא שלי ולגרום להם להפנים שילד בן שלושה ימים לא עושה מניפולציות אם מחזיקים אותו כל היום על הידיים ומניקים אותו כל פעם שבוכה.. ולאט לאט הדברים התחילו להיות בהירים. לפני שהלכה נתנה כמה משימות שאני צריכה לעשות והלכה לה לדרכה עד הפעם הבאה. בפעם הבאה יריתי עליה רק 5 חצים במקום 10. וכל חץ הכילה בהבנה, ונתנה תשובה מרגיעה עם המון אמפטיה ורכות. גם אם עשיתי טעויות לא אמרה לי שאני עושה לא נכון אלא פשוט גרמה לי באמצעות שאילת שאלות נכונות, להבין כיצד אני צריכה לשנות את ההתנהלות.
  ועד היום בכל צומת אשר יש לי בהתפתחותו של בני המתוק, אל עירית אני מתקשרת ותמיד היא מצליחה לכוון, לעשות לי סדר בדברים, וללמד אותי כיצד להתנהל בדרך הכי נכונה לי ולמשפחתי.
  עירית תודה על מי שאת!!!

 3. iritbenhaim הגיב:

  עירית היקרה
  רצינו להודות לך על הלווי ההכרחי כל כך, שהענקת לנו.
  הגענו אליך כשביתנו החמודה בת שנתיים בלבד וכבר עם כח רצון בריא..
  הקווים המנחים שהעברת לנו עזרו לנו מאוד בחינוך ובכלל בהתנהלות הבית באופן מעשי (שינה, משחק, סדר יום וכו).
  ויותר מכך עזרת לנו בהבנת המשמעות של כללים וגבולות בטווח הארוך לטובת הילדה וגם לטובת המשפחה כולה.
  היום אנחנו מרגישים הרבה יותר בטחון וכמובן שגם היא.
  והכי חשוב – אנחנו "סלע" יציב להישען ולסמוך עליו עבור ילדתנו.
  ובעיקר תודה על האמפטתיה והדאגה הכנה שלך מכל הלב להצלחת התהליך.
  בהוקרה עידן ודנה טל

השאר תגובה